Jak parkować przy lotnisku? Porady i wskazówki

Parkingi przy lotniskach czym się charakteryzują?
Parkingi przy lotniskach nie są zwykłymi, miejskimi parkingami. Można z nich skorzystać i bezpiecznie zostawić na nich swój samochód nawet na czas całej naszej nieobecności w kraju. 
Ich główną zaletą jest położenie. Znajdują się blisko lotniska, co ułatwia logistykę w dniu odlotu albo przylotu. Nasz parking oferuje też wygodny transfer na lotnisko, dzięki czemu nie będziecie zmuszeni do 1,5 km spaceru z obciążeniem w formie bagażu.
Parking jest czynny 24 godziny na dobę, we wszystkie dni w roku. Jest oświetlony, ubezpieczony i ogrodzony solidnym płotem, dzięki czemu mamy pewność, że auta zostawione nam pod opieką będą bezpieczne zarówno w dzień, jak i w nocy. Przez całą dobę samochody są strzeżone przez pracowników parkingu oraz przez profesjonalną agencję ochrony.
Jak korzystać z lotniskowych parkingów?
Aby skorzystać z lotniskowego parkingu, wystarczy dojechać na lotnisko i udać się na parking, na którym chcemy zostawić auto. Nie zawsze warto korzystać z miejsc postojowych oferowanych przez samo lotnisko, ponieważ często nie spełniają one wszystkich wymogów bezpiecznego parkingu, mają niski standard i bywają położone bardzo daleko od samego lotniska. Polecamy wcześniejsze zastanowienie się nad tym, gdzie chcemy zostawić nasz pojazd i wybranie parkingu, który będzie spełniał wasze oczekiwania.